«Дню Дублера» бути!

Вчора, 17 лютого, у стінах затишної будівлі Голосіївської районної державної адміністрації в місті Києві відбулось чергове, вже друге в цьому році, засідання Студентської ради.

ocean

З огляду на те, що у більшості ВНЗ семестр навчання починається в березні місяці, раді довелось працювала в скороченому складі. Однак це не завадило делегатам вступати в палкі обговорення та прийняти ряд стратегічних рішень щодо майбутньої діяльності студентського активу Голосіївського району.

Першочергово, у порядку денному, стояло питання проведення «Дня дублера». Не зважаючи на факт, що так і не було прийнято рішення стосовно конкретної дати проведення даної ініціативи, кожен зі студентів Студентської ради визначився щодо відділу, у якому він бажає працювати та отримувати досвід на цей період.

Розібравшись з, так би мовити, «офіційною» частиною, рада рушила далі та розглянула питання стосовно проведення на території району заходу з популяризації активного відпочинку, а допомогти мали талановиті юнаки та дівчата з напрямів паркур, воркаут, пол денс та інші. Після низки суперечок та жвавих дискусій за участі усіх делегатів було прийнято рішення стосовно організації майстер класу з вище наведених дисциплін до Дня Києва, що, традиційно, відзначається у травні місяці, прямо перед ТРЦ «Ocean Plaza»!

На цій мажорній ноті й підійшло до свого завершення засідання Студентської ради. Наступного разу делегати зберуться вже в березні, для вирішення вже інших, не менш важливих, питань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *