Новий голова району

10 квітня 2014 року у приміщенні Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання Студентської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації.

Під час засідання відбулося знайомство студентської молоді із головою райдержадміністрації Миколою Даневичем.

1234

На засіданні очільник району Микола Даневич познайомився особисто із кожним студентом та зазначив: “Патріотизм та повага до території, на якій проживає людина, починається від власної кімнати”.

Також, Микола Даневич повідомив, що вислухає пропозиції кожного студента щодо розвитку місцевого самоврядування та розвитку Голосіївського району м. Києва. Двері голови Голосіївської райдержадміністрації відкриті завжди для кожного.

Під час засідання розглянуто актуальні питання студентської молоді вищих навчальних закладів, які знаходяться на території Голосіївського району. Основна увага була приділена питанню підготовки до проведення районного конкурсу “Краса Голосієва” та Дня довкілля.

Крім того, студентство спілкувалося із представником Міжнародного Благодійного фонду “Подих життя” Наталією Божко.                                      Під час зустрічі Наталія Божко розповіла студентам про головні задачі та потреби благодійного фонду, запропонувавши студентам долучитися до волонтерської діяльності фонду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *