Погляд молоді України на національні правові норми

12 грудня 2013 року за ініціативою відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, з нагоди Всеукраїнського тижня права та Міжнародного Дня прав людини в Голосіївській райдержадміністрації відбулося засідання за круглим столом на тему “Погляд молоді України на національні правові норми”.

DSC_9752

Захід відкрив перший заступник голови адміністрації Іванченко Вадим Анатолійович.

У заході взяли участь студенти та викладачі вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва та представники Голосіївського районного управління юстиції, а також члени Студентської ради при Голосіївській райдержадміністрації.

Під час засідання за круглим столом учасники обговорили історичне значення загальнодержавного свята – Всеукраїнський тиждень права для правового виховання громадян країни, бачення студентами понять прав та обов’язків громадян України, бачення студентами понять правопорушення, проступку, злочину та як розуміють студенти питання громадської безпеки, правової культури і правосвідомості.

Кожна доповідь учасників супроводжувалась порцією запитань і переростала в дискусію, тож по закінченню заходу кожен виніс для себе певну кількість нової та корисної інформації.

Всеукраїнський тиждень права –  започаткований Президентом України та відзначається щороку в грудні місяці, що включає 10 грудня — День прав людини, який відзначається в пам’ять  проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *