Фестиваль студентської творчості

29 листопада 2013 року в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбувся фінальний концерт традиційного фестивалю студентської творчості. Урочисто відкрив фестиваль перший заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Іванченко Вадим Анатолійович.

110

Усі учасники та гості мали нагоду здійснити подорож у чарівний світ мистецтва, аби насолодитися спалахом справжньої юнацької творчості. Не залежно від пори року свято в душі відчувається тоді, коли співають молоді, закохані і талановиті – таким був цьогорічний фестиваль студентської творчості.

У конкурсі взяли участь представники багатьох вищих навчальних закладів Голосіївського району м. Києва, а саме: Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України, Київський інститут музики імені Р.М.Глієра, Міжрегіональна Академія управління персоналом, Київське вище професійне училище деревообробки, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету, Академія праці, соціальних відносин і туризму, Національний університет харчових технологій, Київський інститут бізнесу і права, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна академія Служби безпеки України та Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Фестиваль проводився з ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської райдержадміністрації.

Конкурсантів оцінювало компетентне журі на чолі із завідувачем сектору у справах сім’ї та молоді відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Інною Гоголь. В ході цього конкурсу вдалося знайти цікаву і перспективну творчу молодь, а також надати їй можливість проявити себе у творчості. Жанрове розмаїття конкурсних номерів показало, наскільки талановитим є сучасне студентство і які перспективи мають ці молоді люди, які, крім навчання майбутній професії, знаходять в собі сили, час і натхнення, аби творити, розвиватися духовно і цікаво, з користю, проводити дозвілля.

Академія праці, соціальних відносин і туризму, яка вже не вперше приймала в своїй концертній залі учасників конкурсу, була також представлена багатьма виконавцями.

Всі фіналісти конкурсу продемонстрували свої таланти і прекрасне виконання, дух змагання і завзяття юності. Молоді співаки, танцюристи і музиканти подарували глядачам свято творчості, краси і музики, зігрівши гарячим полум’ям своїх юних сердець. Компетентне журі конкурсу нагородило всіх фіналістів, які стали лауреатами фестивалю.

Творчих злетів та нових успіхів всім конкурсантам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *